Lista uczniów, których prace zostały nagrodzone lub wyróżnione w konkursie DZIAŁAJMY RAZEM DLA LEPSZEGO INTERNETU zorganizowanym w ramach IX Świętokrzyskiego Dnia Bezpiecznego Internetu

Uwaga! Kolejność w tabeli nie jest równoznaczna z zajętym miejscem w konkursie. Informacja o nagrodach i wyróżnieniach zdobytych przez uczestników konkursu zostanie przekazana 14.02.2020 r. podczas IX ŚDBI.

 

Prosimy o sprawdzenie danych w tabeli i potwierdzenie przybycia na IX ŚDBI do 11.02.2020 r. (godz. 13:00) na adres email: wchlopek@wsepinm.edu.pl

W temacie e-maila proszę napisać: IX ŚDBI - potwierdzenie udziału, a w  treści wiadomości podać nazwę szkoły, nazwisko i imię nauczyciela/opiekuna, nazwisko i imię nagrodzonego lub wyróżnionego ucznia oraz liczbę uczniów chętnych do udziału w IX ŚDBI (spoza grona nagrodzonych lub wyróżnionych uczniów).

 

L.p.

Imię i nazwisko ucznia

Imię i nazwisko nauczyciela / opiekuna

Szkoła

  1.  

Izabela Szyszkowska

Monika Ćwiklik

Szkoła Podstawowa im. 24 lutego 1863 r. w Małogoszczu

  1.  

Jan Zieliński

Katarzyna Zielińska

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Staszowie

  1.  

Jan Migaszewski

Magdalena Suckert

Szkoła Podstawowa nr 5 w Kielcach

  1.  

Małgorzata Dzwonek

Cezary Bielenda

Szkoła Podstawowa nr 31 w Kielcach

  1.  

Maja Opara

Wiesława Bąk

Szkoła Podstawowa w Kłucku

  1.  

Maja Świerzyńska

Anna Lechowicz

Szkoła Podstawowa w Czostkowie

  1.  

Wiktor Bzymek

Monika Tomaszewska

Zespół Szkół nr 1 Specjalnych w Kielcach

  1.  

Ada Dyksińska

Anna Lechowicz

Szkoła Podstawowa w Czostkowie

  1.  

Karolina Szczerba 
Róża Szczerba

Jolanta Dziedzic

Szkoła Podstawowa nr 34

  1.  

Filip Bartocha

Ewelina Zielonka

Szkoła Podstawowa nr 7 w Kielcach

  1.  

Damian Poniewierski

Ewelina Zielonka

Szkoła Podstawowa nr 7 w Kielcach

  1.  

Filip Woźniak

Wioletta Domagała

Szkoła Podstawowa w Dębskiej Woli

  1.  

Filip Larkowski

Edyta Kielin-Kowalska

Zespół szkół Ogólnokształcących w Ożarowie

  1.  

Amelia Chłopek

Małgorzata Wójcik

Szkoła Podstawowa nr 2 w Kielcach

  1.  

Wiktoria Łęcka

Małgorzata Lipniak

Szkoła Podstawowa w Kluczewsku

  1.  

Kacper Mendala

Małgorzata Barańska

Zespól Szkolno-Przedszkolny w Lipniku

  1.  

Grzegorz Sygut

Chabior Agnieszka

Zespół Szkół nr 2 w Jędrzejowie

  1.  

Jan Ronduda

Małgorzata Dębicka

III LO im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach

  1.  

Małgorzata Orczyk

Małgorzata Dębicka

III LO im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach

  1.  

Natalia Antonkiewicz 
Wiktoria Domańska

Krzysztof Hoyer

Zespół Szkół nr 2 w Ostrowcu Świętokrzyskim

  1.  

Łukasz Bąk  
Mariusz Słoma

Agnieszka Łęcka

Zespół Szkół nr 3 im. S. Staszica we Włoszczowie

  1.  

Aleksandra Borzęcka

Dariusz Wilczyński

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. M. Kopernika w Busku -Zdroju

  1.  

Mateusz Szczepański
 Jan Prochota

Marek Pułka

Zespół Szkół nr 1 w Jędrzejowie

  1.  

Kacper Kosterna 
Klaudia Jędrzejczyk

Anna Wójcicka

II LO im. S. Staszica w Starachowicach

  1.  

Patrycja Kowalczyk

Jolanta Cichosz

VII LO im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach