
25 maja w siedzibie SODMIDN odbyło się podsumowanie II Konkursu Gier Matematycznych, którego organizatorami byli SODMIDN oraz SP nr 39 im. S. Moniuszki w Kielcach. Prace uczniów były bardzo różnorodne: gry planszowe, karciane, quizy. Uczestnicy wykazali się niezwykłą pomysłowością, ale i wiedzą matematyczną, którą wykorzystali w opracowaniu ciekawych projektów. Prace zostały estetycznie wykonane, z wieloma własnoręcznie skonstruowanymi rekwizytami.
Zwycięzcami konkursu zostali:
I miejsce: Lena Kwiatkowska, SP nr 8
II miejsce: Karolina Kowalska, SP nr 9
III miejsce: Maria Mazur, SP nr 1
Wyróżnienia otrzymali:
Antoni Wydrych, SP nr 9
Filip Łabuz, SP nr 1
Jakub Szewczyk, SP nr 39
Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych pomysłów i zapraszamy do udziału w konkursie za rok.